RAJD NA ORIENTACJĘ "TWIERDZA I" 5.04.2020r

Grudziądzki Klub Turystyczny "Patyczaki" we współpracy z Klubem imprez na Orientację EKOTON zaprasza na I edycję turystycznego Rajdu na Orientację TWIERDZA I.
 Cel rajdu to nie tylko aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu , ale także poznanie piękna i różnorodności terenu powiatu , gminy i miasta Grudziądz , na którym znajdują się budowle i obiekty Twierdzy Grudziądz.
Naszą imprezę  kierujemy do wszystkich – małych i dużych , młodszych i starszych , kobiet i mężczyzn , do osób początkujących i bardziej  zaawansowanych w wędrówkach z mapą i to niezależnie od wieku.  Zapewniamy, że każdy znajdzie na  3 trasach do wyboru ( łatwa , średnia i trudna ) coś dla siebie.
Zasada uczestnictwa w marszach na orientację jest prosta i sprowadza się do przebycia wybranej trasy pomiędzy zaznaczonymi na mapie punktami kontrolnymi według dowolnej wybranej przez uczestnika drogi.
Na trasie  uczestnicy będą korzystać ze specjalnie na tę imprezę przygotowanej  mapy trasy.
Zapraszamy do udziału w  tej imprezy.

Zapisy i opłaty

Bieżące informacje:

pomagamy

..

zimowy marsz

KLUB NW PATYCZAKI ZAPRASZA
NA ZIMOWY MARSZ NW

NIEDZIELA 23.02.2020

ZIMOWY MARSZ NW + SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKAMI

(WYPRAWA „STOLICE EUROPY”)

ORGANIZATOR: EDYTA OGONOWSKA I ANDRZEJ GOŁĘBIEWSKI

ZBIÓRKA: GODZ. 10.45 – MNISZEK – PĘTLA AUTOBUSOWA,

TRASA :

·        10.45 – 11.00 – ZBIÓRKA NA PELI AUTOBUSOWEJ W MNISZKU, OMÓWIENIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA, ROZRZEWKA Z INSTRUKTOREM NW, DLA NOWYCH POKAZ TECHIKI PRAWIDŁOWEGO MARSZU NW,

·        11.00 – 12.30 - MNISZEK – PĘTLA AUTOBUSOWA – WIELKIE JEZIORO RUDNICKIE – PLAŻA DELFIN – PLAŻA MIEJSKA – OS. LOTNISKO,

·        12.30 – 15.00 SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKAMI  Z KLUBU NW PATYCZAKI - WYPRAWA „STOLICE EUROPY” (EDYTA I ANDRZEJ),

* ZGŁOSZENIA SMS DO SOBOTY 21.02.2020 DO 20.00 – DO PREZESA KLUBU EDYTY OGONOWSKIEJ (601-597-677,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )

* WPISOWE  - EUROPEJSKIE SMAKOŁYKI DO KAWY I HERBATY LUB INNE ŁAKOCIE,

GWARANTUJEMY: KAWĘ, HERBATĘ, CIEPŁY POSIŁEK TURYSTYCZNY,

* DŁUGOŚC TRASY OK. 8 KM.

* ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!! DLA PATYCZAKÓW I ICH PRZYJACIÓŁ,

UWAGI !!!

* Członkowie PTTK z opłacona składką na 2020 są ubezpieczeni od NW, pozostali ubezpieczają się we własnym zakresie.

* Przypominamy o opłacie składki członkowskiej na 2020 rok do 29 lutego 2020:

(składka normalna =45,00 zł, składka ulgowa os. dorosłej =30,00 zł, składka ulgowa-szkolna =30,00 zł).

- Impreza odbędzie się bez względu na pogodę,

- Ubiór i obuwie należy dostosować do warunków pogodowych,

- na spotkaniu integracyjnym z podróżnikami mile widziany strój organizacyjny,

wakacyjna wyprawa

11 – 15.08.2020
                WAKACYJNA WYPRAWA NW KLUBU NW „PATYCZAKI”

SUDETY – KOTLINA JELENIOGÓRSKA

- NOCLEGI W POKOJACH 2- 3 OSOBOWYCH W WILLI „MAGNAT” W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

- 3 POSIŁKI DZIENNIE

- CIEKAWY PROGRAM DOSTOSOWANY DLA TURYSTÓW WYTRAWNYCH I TYCH MNIEJ ŚMIAŁYCH (KARPACZ – ŚNIEŻKA, SZKLARSKA PORĘBA – SZRENICA, JELENIA GÓRA – CHOJNIK, BOLKÓW – ZAMEK, CZECHY – DWOUR KRALOVE – SAFARI ZOO, INNE ARTAKCJE

- OGRANICZONA LICZBA MIEJSCE – 30 OSÓB,

- ZAPISY OD 17.02.2020  do 15.03.2020 W BIURZE SKORPION „A”
– UL. SZEWSKA

- PRZY ZAPISIE OBOWIĄZKOWA ZALICZKA W KWOCIE =250,00,

- OGÓLNY KOSZT WYCIECZKI: TRANSPORT, NOCLEGI, PEŁNE WYŻYWIENIE, PARKINGI, ORGANIZACJA WYCIECZKI:

* DOROŚLI - OK. =830,00,

* DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – OK. 750,00 ZŁ,

* MŁODZIEŻ ZE SZKÓŁ ŚREDNICH – OK. =790,00 ZŁ,

PROGRAM PŁATNY W AUTOKARZE W DNIU WYJAZDU, SZCZEGÓŁY NIEBAWEM.

Zapraszamy!!!

IMPREZA NIE MA CHARAKTERU KOMERCYJNEGO I ORGANIZOWANA JEST NA ZASADACH SAMOFINANSUJĄCYCH SIĘ.

EDYTKA

MARSZ WOKÓŁ J. RUDNICKIEGO i SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM 23.02.2020r

ORGANIZATOR: EDYTA OGONOWSKA I ANDRZEJ GOŁĘBIEWSKI

•  DŁUGOŚĆ TRASY OK. 8 KM.
  • ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

UWAGI !!!

• Członkowie PTTK z opłacona składką na 2020 są ubezpieczeni od NW, pozostali ubezpieczają się we własnym zakresie,
  • Przypominamy o opłacie składki członkowskiej na 2020 rok do 29 lutego 2020:(składka normalna =65,00 zł, składka ulgowa os. dorosłej =40,00 zł, składka ulgowa – szkolna = 30,00 zł).
    – impreza odbędzie się bez względu na pogodę,
    – ubiór i obuwie należy dostosować do warunków pogodowych,
    – na spotkaniu integracyjnym z podróżnikami mile widziany strój organizacyjny.

Użytkowników:
Artykułów:
Odsłon artykułów:

feed-image

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.